Üyelik Girişi
MENÜ BAŞLIKLARI
Site Haritası
Hava Durumu
KORONA HAZİRAN
               EKLEYEN:AFULU
  
202 kez okundu

Yorumlar

.     17/06/2020 22:30

YORUMLAR ALINTIDIR.
Ali fazıl ULU

Maske     17/06/2020 22:26

Toplum içinde maske taktığımda: 🔵 Asemptomatik olabileceğimi ve yine de virüsü yayabileceğimi bilecek kadar eğitimli olduğumu bilin isterim. 🔵 Hayır, virüsten ′′ korkarak ′′ yaşamıyorum; sadece sorunun değil çözümün bir parçası olmak istiyorum. 🔵 ′′ Devlet beni kontrol ediyor ′′ gibi hissetmiyorum. Topluma katkıda bulunan bir yetişkinmişim gibi hissediyorum ve başkalarına da aynı şeyleri öğretmek istiyorum. 🔵 Dünya benim etrafımda dönmüyor. Mesele ben ve benim rahatım değil.
Ali fazıl ULU

Maske1     17/06/2020 21:56

🔵 Eğer hepimiz başkalarının düşüncesiyle yaşayabilseydik, bu dünya çok daha güzel bir yer olurdu. 🔵 Maske takmak beni zayıf, korkmuş, aptal hatta kontrollü yapmaz. Beni hayatta tutar. 🔵 Nasıl göründüğünüze, ne kadar rahatsız olduğunuza veya başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne takıldığınızda, size yakın bir çocuk, bir baba, bir anne, büyük bir ebeveyn, teyze, amca veya yabancı birinin, yanında sen veya başka bir yakını olmaksızın solunum cihazına bağlandığını hayal edin. 🔵 Maske takmadan onlara yardım edebilir miydin diye sor kendine...
Ali fazıl ULU

Saldım Çayıra..     12/06/2020 21:10

Saldım Çayıra Mevlam kayıra.Herkes hayatından memnun virüs bana dokunmaz zaten bitti de havasında sonuç hastalıkta yeni vaka sayısı bini geçti Diyarbakır da ikinci dalga başladı.Allah bu vurdum duymazlık karşısında sonumuzu hayır eylesin.
Mehmet ETCİ