Üyelik Girişi
MENÜ BAŞLIKLARI
Site Haritası
Hava Durumu
ELVEDA
SİTEMİZ  YAKALANDIĞI İLGİSİZLİK HASTALANDIĞINDAN  DOLAYI    SON GÜNLERİNİ YAŞAMAKTADIR. KAPANMADAN ARŞİVİMİZDE Kİ İLGİLENDİĞİNİZ BİLGİ VE FOTOĞRAFLARI KOPYALAMANIZI ÖNERİYORUZ.t
  
322 kez okundu

Yorumlar

site ve sosyal medya ortamı     20/12/2019 20:50

Maalesef her şeyde olduğu gibi kolaycılık hastalığı sitemizin devam edip etmeme noktasına getirmiştir. Çok üzgünüm. Tanık olduğum bir çok devre siteleri devamlılıklarını çok güzel sürdürüyorlar. Neden biz başaramayalım. Devamı içim üstümüze düşen ne ise ben varım.
Abdülkadir YAVUZ

Ne İlginç..     18/12/2019 21:23

Bu yazı tam 112 kez okunmuş ama ben dahil 3 kişi yorum yapmış.
Mehmet ETCİ

     18/12/2019 21:01

Neyi anlatacağız? Tamam teknolojiden kopalım iyileştirmeyelim diyen olmadı.A.Fazıl ULU ve ben iki yıldır site aidatlarını da ödedik.Para hesabı hiç umurumuzda da olmadı.Ancak bir şeyler üreten A.Fazıl ULU başta bir elin parmaklarını geçmeyecek arkadaşlarımız bunu nereye kadar götürecekti? İlgisizlik,moral motivasyon bırakmadı ki?Olur olmaz şeyleri sosyal medyada paylaşmak kolay.Ama burada paylaşmak,araştırmak ve emek ister.İşte o da bizde yok.O zaman her şeyin ömrü olduğu gibi bunun da ömrünü tamamladığı fikri oluştu. Ne yazık ki sitenin beyin ölümü gerçekleşmek üzere.Bitkisel hayattan çıkar mı?O sizlere bağlı.Bu mesajı da sınırlı kişinin okuyacağını bir şeylerin değişme olasılığının çok düşük olduğunu bilerek yazıyorum.Belki bir umut.Selam ve saygılarımla.
Mehmet ETCİ

     18/12/2019 21:53

Arkadaşlar büyük heyecan ve emekle kurduğumuz 78liyiz.com sitesi maalesef bir atımlık barutu kalmış durumdadır.Bu site kurulduğunda önce facebook da amipler gibi bölünme başlamış iki grup kurulmuş.Tam bunu anlatmaya çalışırken bu kez de WhatsApp grubu çıktı.
Mehmet ETCİ

     18/12/2019 16:02

Üzerimize düşen görev neyse yapmaya hazırız. Sitemiz kapanmasın. Diğer arkadaşlarada durumu iletmek lazım. Bilgi ilgiyi doğurabilir. Herkese selamlar. Özellikle site yönetimine.
İbrahim Arık

     10/12/2019 10:38

Arkadaşlar.. .... bu siteyi yaşatmamız gerekiyor eğer yıllık aidatınsa bunu bir şekilde telafi ederiz. Yok ilgisizlikse onuda canlandırırız. Whattsapp a yenik düşmeyelim.
mustafa ustaoğlu