Üyelik Girişi
MENÜ BAŞLIKLARI
Site Haritası
Hava Durumu
İŞTE BUYURUN… FAZLA SÖZE GEREK YOK…

EKLEYEN:AFULU

BİZ ASSUBAYLAR, BU ÜLKEYİ BU ÜLKENİN NİMETLERİNDEN YARARLANDIĞIMIZ ORANDA DEĞİL, KARŞILIKSIZ SEVDİK…


BİR SLOGAN HALİNE GELEN BU SÖZÜ BİZ AYLARDIR HAYKIRIYORUZ. 

ORTADA BİR SORUN VARSA ASSUBAYLAR BU SORUNUN KAYNAĞI DEĞİL MAĞDURUDUR. 

ASIL SORUN SIKINTILARI ÇÖZMEYENLER, HAKSIZLIĞA VE ADALETSİZLİĞE DİRENENLERDİR. YANİ TSK İÇERİSİNDE “ASSUBAYLARIN SORUNU” DEĞİL, “ASSUBAYLARIN MAĞDURİYETİ” VE “GENERALLER SORUNU” VARDIR. 

İŞTE BUYURUN… FAZLA SÖZE GEREK YOK…

MAKSADIMIZ GENELKURMAYI TÜRKİYE'YE VE DÜNYAYA REZİL ETMEK DEĞİL ELBET.

AMA HATIRLARSINIZ, GENELKURMAY BAŞKANIMIZ AFYON’DAKİ CEPHANELİK PATLAMASI KONUSUNDA O GÜN KENDİSİNE SORU SORAN GAZETECİLERE SERT ÇIKMIŞ VE “KONUŞMAYACAĞIM, HER ŞEY ORTADA!” DEMİŞTİ.

BİZ DE ÖYLE DİYORUZ. KONUŞMAYA GEREK YOK. “HERŞEY ORTADA!”

BİR KAÇ GÜN ARAYLA BASINDA YER ALAN İKİ HABER YANYANA:

- - - - - -

28 Şubat Soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski Jandarma Genel Komutanı ve eski MİT müsteşarı Teoman Koman, isyan etti. MHP'li vekile dert yanan Koman, ''Bilseydim 50 euro verip, poşuyu takar, PKK'ya katılırdım.'' dedi.

http://www.ensonhaber.com/teoman-koman-bilseydim-pkkya-katilirdim-2013-03-28.html

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi kırsalında 29 Ekim'de mayına basarak sol bacağını kaybeden Piyade Başçavuş Polat Katırancı'ya, Ankara'da düzenlenen törenle “Üstün Cesaret ve Feragat Madalyası” verildi.


“Bacağım boşuna gitmedi. Bacağım koptuktan sonra hiçbir zaman 'neden koptu' demedim. İnşallah atalarım benimle gurur duyuyordur” diye konuştu.

Mayın yaralarının geç iyileştiğini, bacağında hala şarapnel parçalarının bulunduğunu anlatan Katırancı, “Bacağımdaki yaralar henüz kapanmadı. Yaralar kapanana kadar protez takılamıyor. Bu benim iş yapmama engel değil. Türk Silahlı Kuvvetleri gazilerine her zaman bakar. Protezim de yakında takılacak” dedi.

“Mavi bereme kavuşunca tekrar görevimin başında olmak istiyorum. 100 metre rekorunu kıran tek bacaklı atlet varsa dağlara tırmanan tek bacaklı bir başçavuş da olacaktır. Canımı bu vatanda buldum, bu vatan için her şeyi yapmaya devam edeceğim' 

Eşinin görevine devam etmek istediğini söyleyen Öznur Katırancı, “Sivilde severek yapabileceği işi olduğunu düşünmüyorum. Askerlikte çok mutlu ve kesinlikle ben de işine devam etmesini onaylıyorum” diye konuştu.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22981132.asp

  
1556 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın