Üyelik Girişi
MENÜ BAŞLIKLARI
Site Haritası
Hava Durumu

TEŞEKKÜRLER Mustafa USTAOĞLU Haberin devamı için tıklayın.
Sitemizi kuralı 10 yıl olmuş. Yönetimdeki arkadaşlarımızın maddi manevi katkıları ile bu günlere gelmiştik. Yıllarca çocukluk anılarını birlikte yaşamış ,birlikte ağlamış,birlikte gülmüş binlerce acı ve tatlı anıları yaşayıp yıllar sonra biraraya gelmeğe,o acı tatlı anıları yaşamayı özleyen, sınıf okulundan katılımlarla dahada  büyüyen bir arkadaş gurubu olduk.  "BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ" Sloganıyla birbirimize ulaşmayı başardık. Bu arada birçok devremizde aramızdan ayrıldı. Koranalı günlerde kime ne olacağı da belli değil.Şu kalan ömrümüzde birbirine tahammül edebilen arkadaşlarımızla Mustafa USTAOĞLUNUN bu yılki aidatı yatırmasıyla bir yıl daha beraberiz. Tüm 78 liler ailesi adına kendisine teşekkür ederiz.

70 kez okundu

Yorumlar

tesekkürler     23/05/2020 21:18

mustafa devrem cok teşekkür ederiz sıtenin devamı için yapmış olduğun fedkarlığa teşekkürler
mehmet küçükakdağ

     22/05/2020 14:45

Değerli kardeşim Mustafa USTAOĞLU'na teşekkür eder, tüm arkadaşlarımın Ramazan bayramını kutlarım
yaşar SANSARLIOĞLU

Teşekkür      14/05/2020 23:57

Teşekkür ederim önemli değil iyi ki varsınız siteyi yaşatalım
mustafa ustaoğlu

Teşekkürler.     14/05/2020 18:48

Sitemizin yaşama tutunmasını sağlayan arkadaşımız Mustafa USTAOĞLU'na teşekkür ederiz.Her arkadaşımızın da hiç olmazsa siteye giriş yaparak,yorum yazarak ve mümkünse veri paylaşarak canlı tutulmasına yardımcı olmasını bekliyor ve umuyoruz.
Mehmet ETCİ

Sitenin devamı     14/05/2020 17:42

Sevgili dostum çok teşekkür ederim. Kimse girmese de sayende 1 yıl daha yaşamaya devam edecek. Çok şey söylemek istiyorum ama içimden gelmiyor. Sadece bizleri egoları yüzünden bölüp parçalayıp tarumar edenlere yazıklar olsun diyorum başkada bir şey demiyorum
Necati KARATÜRK